Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

Prezent dla administratora

Administratorzy to dość wyjątkowa grupa specjalistów wśród informatyków. Większości z nas kojarzą się jednoznacznie z ludźmi spędzającymi większość czasu w zakamarkach serwerowni, ukrytej gdzieś w piwnicach, miejsca do którego nawet jeśli ktoś chciałby się udać to nie wiedziałby jak tam trafić. I chociaż ten stereotyp jest dosyć przestarzały i najczęściej spotkasz admina przy biurku gdzieś w środku działu IT, są to rzeczywiście wyjątkowi ludzie pośród innych specjalistów IT. Mają jednak z nimi co najmniej jedną wspólną cechę, są tak samo jak reszta geekami i fanami wszelkiego rodzaju gadżetów. Czasem niezrozumiały, czasem nietypowych. Ale ciężko znaleźć administratora który wzgardzi praktycznym kubkiem dla admina czy koszulką administratora. Podkładka pod myszkę? 2 poproszę! Wybierz jeden z naszych produktów, klasyczny bądź dedykowany administratorom, czy to sieci czy serwerów, i możesz być pewien, że w tym roku prezent będzie udany.

Prezent dla administratora - jaki wybrać?

Jak każdy informatyk, także administrator chętnie skusi się na praktyczny gadżet. Jeśli dostanie go w prezencie - tym lepiej. Hektolitry wypitej kawy, zużyte podkładki pod myszkę czy absolutny brak limitów na ilość posiadanych koszulek związanych z branżą IT sprawiają, że niezależnie od tego, który z naszych produktów wybierzesz, każdy admin przyjmie go z otwartymi ramionami. 

Jeśli nie masz pewności, który wzór z motywami dla administratora wybrać, zawsze możesz zaryzykować jeden z naszych innych wzorów, który będzie cieszył oczy każdego specjalisty z branży IT, niezależnie od tego, czy jest adminem, developerem czy grafikiem. 

Kubek dla administratora

 

Bez kawy nie ma pracy, to podstawowy napój każdego informatyka i administratorzy nie są tutaj wyjątkiem. Częsta, wyczerpująca praca do późnych godzin wieczornych wręcz wymaga tego, by gdy trzeba wstać rano, dać sobie porządnego kopa w postaci mocnej, czarnej kawy a najlepiej zaparzyć ją w kubku dla administratora, z dedykowanym nadrukiem.

Wśród naszych wzorów znajdziesz wiele ciekawych kubków, dedykowanych administratorom. Kubki z motywem 127.0.0.1 czy np. kubek z cennikiem administratora.Koszulka dla administratora

Koszulka branżowa to to co administratorzy lubią najbardziej. Żaden informatyk w tym administrator nie pogardzi darmową koszulką z konferencji czy prezentem powitalnym w takiej właśnie formie. Dlatego koszulka administratora to świetny pomysł na gadżet, który sprawdzi się jako prezent przy dowolnej okazji. Potrzebujesz pomysłu na trafiony prezent? Nie ryzykuj i sprezentuj administratorowi fajną koszulkę, która będzie bardzo praktycznym prezentem. Każdy admin będzie zadowolony, niezależnie który wzór nadruku wybierzesz. Sprawdź również nasze koszulki z ogólnymi wzorami związanymi z branżą informatyczną, większość z nich będzie świetnym wyborem, niezależnie od tego, jaką specjalizacją zajmuje się informatyk.


Koszulka dla  Administratora - Superadmin

Podkładka pod myszkę

Ponadczasowy gadżet, z posiadania którego ucieszy się każdy informatyk, a na pewno administrator. Jest to gadżet, który przyda się każdemu zarówno przy biurku w pracy, niezależnie od tego czy to openspace czy zakamarki serwerowni, jak w zaciszu domowego gabinetu. Wśród naszych podkładek pod myszkę znajdziesz zarówno wzory ogólne, jak i dedykowane dla administratorów podkładki pod myszkę. Różne wzory znajdują się na podkładkach poziomych i na podkładkach pionowych. Zobacz np. super ciekawy wzór pionowej podkładki pod myszkę Keep Calm and Apply Backup z motywem ze znanego wszystkim mema, który dostępny jest zarówno w kolorystyce czarno białej, jak i w ciekawych kolorach i gradientach.Podkładka pod myszkę dla admia - 127.0.0.1 w stylu Supreme 

Ładowanie...