Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

Prezent dla informatyka

Większość informatyków, niezależnie od profesji, to fani wszelkiego rodzaju gadżetów. Lubią zarówno elektronikę jak nowoczesne telefony, super mocne komputery gamingowe czy smartwatche. Ale uwielbiają również mniej wyszukane gadżety, chociaż patrząc na różnorodność naszych wzorów nadruków ciężko nazwać je mało wyszukanymi. Każdy informatyk lubi otaczać się gadżetami a koszulki, kubki czy podkładki pod myszkę to produkty, które informatyków otaczają codziennie. Wśród informatyków pełno jest geeków ;) dlatego też nasze produkty doskonale trafią do tej grupy odbiorców i będą stanowić doskonały pomysł na prezent lub gadżet dla informatyka.

Prezent dla informatyka - jaki wybrać?

Jeśli chcesz sprawić komuś udany prezent, kup coś co będzie zarówno śmieszne/ciekawe/interesujące jak i praktyczne/przydatne. Nie ma nic gorszego niż prezenty, które już następnego dnia lądują na dnie szuflady lub w zakamarkach szafki. A dzieje się tak, gdy często na skutek impulsu kupimy coś mało przemyślanego bo wydaje nam się, że może być dla kogoś przydatne. 

Jeśli mowa o informatykach, programistach, grafikach czy administratorach, problem jest jeszcze bardziej skomplikowany, bo często trudno domyślić się co taka osoba może potrzebować. Dlatego skorzystaj z naszej rady i wybierz jeden z 3 niezawodnych pomysłów na prezent dla informatyka, które będą zarówno ciekawe jak i praktyczne. Są to pomysły na gadżet bez którego większość informatyków nie może się obejść. A mowa tu oczywiście o koszulce informatyka, kubku dla informatyka i podkładce pod myszkę. Sprawdź dziesiątki ciekawych wzorów, które przygotowaliśmy i w końcu kup swojemu informatykowi udany prezent ;).

Kubek dla informatyka

 

Kawa to podstawa poranka dla (prawie) każdego informatyka, a jeśli kawa to niezbędny będzie kubek na kawę. A skoro można mieć kubek dedykowany dla informatyka to dlaczego mieć zwykły? Kubek to świetny gadżet dla każdego informatyka, bo jest praktyczny i przydatny. Zarówno w domu jak i w biurze. 

Kubek dla informatyka to także doskonały pomysł na prezent dla kogoś pracującego w branży IT. Sprawdź nasze wzory dedykowane właśnie informatykom. Znajda się tam zarówno kubki dedykowane jak np. Kubek z cennikiem informatyka czy Kubek z napisem informatyk oraz wiele innych, ciekawych wzorów.Koszulka dla informatyka

Informatycy lubią wyróżniać się również wyglądem i chociaż ich gust może być dyskusyjny czy też niekonwencjonalny, prawie każdy ma w swojej garderobie przynajmniej jeden ciekawy, nietypowy t-shirt, podkreślający przywiązanie do branży IT. Dlatego też koszulka informatyka, to doskonały wręcz pomysł na prezent, na dowolną okazję. Jeśli dodatkowo trafisz dobrze z wzorem nadruku na takiej koszulce, to sukces i zadowolenie obdarowanego są praktycznie gwarantowane. Cóż może być bardziej praktycznego jako gadżet dla informatyka, niż koszulka z dedykowanym wzorem. Zobacz nasze wzory w kategorii Informatyk.Koszulka dla Informatyka - Informatyk w nawiasach

Podkładka pod myszkę

Kolejny, oczywisty wręcz gadżet, przydatny w codziennej pracy informatyka. Malo kto wie jednak, że teraz można wykonać podkładkę pod myszkę z dowolnym nadrukiem. Wśród naszych produktów znajdziesz poziome podkładki pod myszkę i pionowe podkładki pod myszkę z motywami informatycznymi. Spraw znajomemu informatykowi ciekawy prezent w postaci przydatnego i użytecznego gadżetu. Znajdą się tam wzory zarówno dla geeków, programistów jak i informatyków.


Podkładka pod myszkę - False, it is funny because it's true

Ładowanie...