UWAGA: Komunikat o zamknięciu serwisu 5 maja 2024 roku.

Prezent dla programisty

Prawie każdy programista jest geekiem. Są w śród nich tacy którzy lubią gry komputerowe, inni gry planszowe  lub RPG. Jedni wola pokemony inni steam punka. Niezależnie od tego, wszyscy mają wspólną cechę - geekowie uwielbiają gadżety. A tym lepiej jeśli są to gadżety związane z tym, czym zajmują się zawodowo. I właśnie dlatego nasze koszulki, kubki i podkładki pod myszkę z nadrukami dla programistów, są idealnym wyborem na prezent dla programisty.

Prezent dla programisty - jaki wybrać?

Programiści bardzo lubią identyfikować się z tym, co robią, dlatego wszelkie gadżety związane z informatyką czy programowaniem, będą doskonałym wyborem jeśli szukasz pomysłu na prezent dla programisty. Niezależnie od okazji, czy to będą urodziny, imieniny, rocznica pracy w firmie czy prezent na święta, taki gadżet to świetny wybór. Na naszej stronie znajdziesz między innymi kubek programisty, koszulkę programisty a także bardzo praktyczne podkładki pod myszkę z nadrukiem. Wybór odpowiedniego gadżetu nie powinien być wyjątkowo trudny. Jedyna nad czym musisz się zastanowić, to jaki dokładnie projekt nadruku wybrać. Frontend czy backend? Programista czy informatyk? To wbrew pozorom bardzo ważne rozróżnienie gdyż nie każdy informatyk to programista. Jeśli nie masz pewności, lepiej wybierz uniwersalny projekt jak na przykład There is no place like 127.0.0.1 czy Eat Sleep Code Repeat.

Kubek programisty

 

Programiści w trakcie swojej pracy bardzo często popijają kawę lub herbatę. Żartobliwie mówi się nawet, że programista zwyczajnie w świecie, zmienia wypitą kawę w napisany kod. To samo dotyczy czasem pizzy ;) Niemniej jednak, dobre nawodnienie, niezależnie od tego jaki napój znajdzie się w kubku, jest bardzo istotne przy pracy.

Dlatego doskonałym wyborem na gadżet dla programisty może być właśnie kubek, najlepiej ze śmiesznym, związanym z branżą lub konkretną dziedziną, którą się zajmuje programista. W naszym sklepie znajdziesz kubki w kolorze białym i kolorze czarnym w dwóch formatach nadruku, jednostronnym, lub panoramicznym. Sprawdź jakie ciekawe nadruki przygotowaliśmy z myślą o programistach. Jesteśmy pewni, że taki prezent doceni każdy developer.


Koszulka programisty

Gdy wybierzesz się na konwencję programistyczną, po krótkiej chwili zauważysz, że bardzo wielu programistów, przywiązuje szczególną uwagę do pewnego elementu swojej garderoby. Tak, właśnie o koszulkę chodzi. Mogą one być w niecodziennych kolorach, trochę już sprane, ale rzadko która jest zwykła koszulką. Informatycy ogólnie lubią się wyróżniać a już na pewno lubią identyfikować się z tym co lubią, robią i czym się interesują a koszulka jest doskonałym miejscem na manifestację tego przywiązania. Programiści lubią też koszulki typowo eventowe, cóż nie ma nic lepszego niż darmowa koszulka na konferencji. Wśród naszych koszulek znajdziesz wiele wzorów skierowanych do programistów. Koszulki dla programisty backend czy frontend, koszulki dla juniorów i seniorów. Jeśli dobrze trafisz z rodzajem nadruku zapewniamy Cię, że obdarowany programista będzie chętnie nosił taki prezent w postaci koszulki.Koszulka dla programisty - Programista Supreme

Podkładka pod myszkę

To również bardzo praktyczny gadżet, który można eksponować zarówno w domu jak i w miejscu pracy. W naszym sklepie znajdziesz dziesiątki wzorów z nadrukami dla programistów na podkładce pod myszkę. Taka podkładka jest praktyczna, jedna znajduje się praktycznie na każdym biurku w biurze. Dzięki zaprojektowanym przez nas nadrukom, nie musi to już być zwykła, czarna podkładka a może być ciekawy, wyróżniający się gadżet dla programisty.Podkładka pod myszkę - Keep Calm and Apply Backup

Ładowanie...